Léčení-léčitelství-Vyškov (až do účinku 4. stupně Reiki doplňuji pránu-léčivou energii) - 350 Kč - 1 hodina

Využívám při léčení i diagnóze také principy TČM-tradiční čínské medicíny a teorii 5. orgánů a prvků.
(Léčení obsahuje také: určení vitamínů a minerálů a energetické kondice čaker, orgánů a těla a vysvětlení vzniku blokád v těle vlivem pocitů a emocí s možností zakoupení posilujících potravních doplňků (přírodních prostředků z bylin podle TČM nebo gemmoterapie) na vyvážení stavu těla i mysli.
Doporučení: počet léčení je třeba volit podle aktuálního stavu organismu- doporučená perioda mezi léčení je asi 2 týdny až 4 týdny - zvýšeným počtem léčení se účinky zesilují i násobí, což je dáno i zvykáním si organismu na možnost energetického posunu.)

Harmonizace-energetické (i možnost zjištění geo. zón) - čištění bytů, domů (prostorů) plus vyladění - základy feng šuej - 700 Kč - plus 1 hodina informační sezení
(samotné čištění prostoru se provádí podle nákresu-plánku bytu, domu energií léčivou na dálku zasílanou a trvá obvykle 2 týdny)
Pokud máte požadavek, abych se dostavil přímo do Vašeho bytu, domu v okolí Vyškova, kde plán domu si kreslím samostaně- cena je - 1200 Kč plus cena dopravy 5 Kč na km.

Výklad karet-Vyškov-Zen tarot - 350 Kč - 1 hodina
Výklad karet zahrnuje i přesnější určení podle stupnic, tabulek a kyvadla a léčivou energii pro situaci (je možné, pokud dovolíte)

Hubnutí-Vyškov - cena - 350 Kč - 1 hodina
Využívám zde také principy TCM-tradiční čínské medicíny a teorii 5. orgánů a prvků

Harmonizace vztahu - pro pár cena 1 hodina - 500 Kč

Meditace relaxace-relaxačně meditační cvičení- cca hodina cvičení relaxace- meditace dýchání a nějaký ten pohyb a celkově práce s bio-energií .Buď jako individualní pro jednoho cena 350 Kč pro dva 180 Kč pro tři 120 Kč a pro 5 a vice 80 Kč.Frekvence možné každý týden nebo i jen 1 x měsíčně.Podle objednavek se zařídím .

*Pozn. 4. stupeň zasahuje již velmi silně do příčin-následků svou Rei-vesmírnou univerzální Ki-energií a v podstatě se projeví, pokud je potřeba u všech mých činností - služeb.

Kurzy proti stresu-Vyškov

1.část - 400 Kč

Kurzy Reiki a Karuna Ki Reiki-Vyškov-Brno

V cenách kurzu jsou i skripta a certifikát.

1. stupeň Reiki - 1000 Kč
2. stupeň Reiki - 1300 Kč
2. stupeň Reiki rozšířený o Karuna Ki Reiki 1. stupeň - 2000 Kč
1. stupeň Karuna Ki Reiki - 1200 Kč
2. stupeň Karuna Ki Reiki - 1200 Kč
3. stupeň mistr Reiki - individuální, účast a cena dohodou
4. stupeň mistr léčitel Reiki a Karuna Ki Reiki - individuální, účast a cena dohodou (léčitelské techniky bez zasvěcovacích technik-vhodný koho zajímá pouze léčení)
4. stupeň mistr učitel Reiki a Karuna Ki Reiki - individuální, účast a cena dohodou (i zasvěcovací techniky Reiki a Karuna Ki Reiki)

Opakování kurzu Reiki celý den - 200 Kč (stupně 1 až 2 i Karuna Ki - termín spolu s probíhajícím kurzem)

Rozvoj práce s Reiki - opakování kurzu Reiki do 2. hodin-zdarma-rezervujte si místa předem

Informace o výrobcích - doplňků pro zdraví - zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one