KURZY REIKI-KARUNA KI REIKI

Jde o kurzy s teoretickým vysvětlením a praktickou prací s energií Reiki k samoléčení či pomoci druhým a s naladěním do stupně Reiki podle vybraného kurzu, aby bylo možné REIKI používat. Tyto kurzy REIKI vedu buď ve městě Vyškov. Výhoda je, že pak můžete pomáhat sobě i ostatním v sebeléčení či čištění prostorů a dalších životních situacích již úplně sami a kdykoliv chcete. Poznáte, že REIKI Vám dokáže dodat potřebnou sílu pro běžné činnosti. Zvlášť vhodné je REIKI při chmurných náladách či stresu. REIKI lze používat i při činnostech, to znamená i když třeba pracujete. Poznáte, že REIKI není pouze systém přikládání rukou, ale že můžete využívat k příjmu energie celé tělo a také REIKI využívat k různým účelům a v různých životních situacích. REIKI velmi zesiluje energetickou ochranu člověka a pokud člověk energií používá častěji, cítí se lépe a ve větší pohodě a dokonce může člověk zaznamenat efekt omlazení těla díky zvýšenému zásobení těla energií a také zvýšenou kvalitou energie. REIKI totiž pochází z nejvyšších úrovní vesmíru.

Dál se naučíte - harmonizaci bydlení - čištění nemovitostí , bytů od negativních energií
Dálkové léčení
Řešení situací

V ceně kurzu jsou i informační materiály-skripta i certifikát.

"Zas je tu den
kdy vzpomínám si .....
tak nějak to vždy bylo
tak jako právě teď....
Kolem radost ze světla
a světlo z radosti.
Láska světlo a radost
jsou jako motýlí křídla
nesoucí člověka dál a dál
s lehkostí a přitom silou
jemnou ale silnější
než mysl dokáže představit"

KURZY REIKI - (nebo pokud chcete rozšířit kurz i o KARUNA KI REIKI) vedu v Čajovně na Číhadle Vyškov a je možné domluvit individuální kurz, kde se Vám můžu lépe věnovat.

Co je naladění do Reiki? Je to vlastně vědomé napojení na univerzální energii. V některých textech je možné se dočíst o přirovnání, že naladění na Reiki je vlastně obnovení původního stavu energetického napojení člověka na okolní univerzální energii. Toto naladění na REIKI je trvalé do konce života. Používáním REIKI získáváte stále větší schopnost přijímat a předávat REIKI a přitom záleží na Vás, jak často budete REIKI používat.
kurzy-reiki-Brno.JPG
meditace-lecitel-Brno.JPG
Reiki je systém práce s energií ať už pro vlastní rozvoj osobnosti a nebo pro podporu zdraví, protože tělu dává větší příliv energie. Reiki je popisováno již ve starých budhistických textech a pozitivně ovlivňuje i nálady člověka. Ačkoliv je Reiki prastarý systém učení o práci s energií a jejím využití, je velmi užitečné používat Reiki i dnes, kdy pomáhá vyrovnat stres a posílit tělo a v případě nemoci tyto zkrátit na minimální dobu. V kurzech se věnuji hlavně praktickému využití a zařazení REIKI do běžného života současné doby.
Karuna Ki - zde se jedná o další možnosti práce s energií například rozvíjení soucitu a používání energie srdce atd. V podstatě jde o využití a rozšíření možností Reiki o další druhy energií dále například rozvoj intuice, posílení tvůrčí činnosti nebo použití energie k posílení kloubů a fyzického těla. Tyto symboly napojující na tyto energie jsou známé z již dávných dob a některé se objevují v pyramidách. Cílem kurzu je seznámit se všemi možnostmi, jak které energie využívat a také na tyto energie naladit, aby bylo možné je v běžném životě využívat.

TERMÍNY KURZŮ: individuálně dohodou

Objednávky pro kurzy Reiki Vyškov můžete podávat buď telefonicky, e-mailem nebo jednoduše zde výše v on-line formuláři.

Program kurzů:

- začátek ve Vyškově v 14 hod (u individuálních kurzů podle domluvy) - teorie a praxe Reiki, aktivace - zasvěcení Reiki
- přestávka podle domluvy
- teorie a praxe Reiki, 2. aktivace - zasvěcení Reiki pouze u stupně 1 - ukončení kurzu asi po 5.-7. hodinách (podle dotazů a potřeby)

ROZVOJ PRÁCE S REIKI :

V Čajovně na Číhadle v městě Vyškov v termínu probíhajícího kurzu Reiki probíhá výměna zkušeností a popovídání o Reiki - rozvoj - zde může přijít i ten , kdo Reiki ještě nemá. Ti co Reiki už máte, zde můžete rozvíjet své znalosti a dovednosti a možnosti s Reiki. Počet míst omezen - rezervujte si prosím místa předem mailem nebo zavolejte.
STRUČNÝ POPIS STUPŇŮ REIKI:

1. stupeň - základní naladění na energii Reiki bez symbolů. Sám první stupeň je pro mnohé velmi silný zážitek a trvá nějakou dobu, než si na energii zvykne tělo (na zvýšený příliv). Samo o sobě organismus posiluje a může mít i omlazující účinky (účinky podle toho jak energii kdo využije). Probuzení Reiki je trvalé a postupem času v závislosti na tom, jak kdo Reiki používá často, se člověk stává schopným nést stále větší množství této energie. Vyšší stupeň Reiki se většinou doporučuje zájemcům nejdříve za 1 měsíc.

2. stupeň - zesílení energie asi 6 x a navýšení jemnohmotných vibrací energie, naladění na 3 symboly - klíče k energii, možnost dálkového přenosu energie jiným osobám, čištění prostoru, předmětů a jiné možnosti.
- 1. stupeň Karuna Ki Reiki - 4 symboly, které například léčí minulost, citové problémy, zesilují ochranu člověka a účinky Reiki
Vyšší stupeň se zájemcům doporučuje většinou za několik měsíců (3 a více).

- 2. stupeň Karuna Ki Reiki - jde o velmi vysoké duchovní vibrace energií a provádí se zde naladění na 4 symboly a zesilují se schopnosti člověka zejména v oblasti léčení, intuice, učení a paměti a projevení vyššího já zde na Zemi. V podstatě se jedná již o velmi vysoké frekvence energie a působení i vzhledem k účinkům propojení nadvědomí-vědomí a podvědomí-člověk lépe rozumí sám sobě, přírodě i ostatním lidem a vystupují na povrch mnohé schopnosti nejen mystické. Samozřejmě záleží i na počáteční vyspělosti každého člověka, jak bude pociťovat hned od začátku tento stupeň. Každý stupeň se rozvíjí používáním těchto energií, kdy tělo je schopno pracovat se stále vyšším množstvím energie a tak i schopnosti se rozvíjí v závislosti na intenzitě používání symbolů - klíčů k energii.

Každý kurz stupně 1 až 3 probíhá v 1 den o délce asi 5-7 hodin ( čas přizpůsobuji účastníkům ). Trvání kurzu stupně 4 je podle domluvy tak, aby bylo vše správně pochopeno.

Stupně 3 a 4 probíhají individuálně po předchozím projednání, kde se bere i v úvahu, jestli jste na přijetí těchto stupňů připraveni a zralí ( po stupni Karuna 2 je většinou pro zájemce možné naladění do stupně 3 za několik měsíců , ale častěji za několik roků a do stupně 4 je většinou možné přejít nejdříve za několik roků po stupni 3 ).


3. stupeň - mistr Reiki - předány jsou další 4 symboly a jde o velmi vysoké duchovní vibrace, otvírá karmickou úroveň a proto přijetí tohoto stupně vyžaduje duchovní zralost a delší dobu práce na sobě s předchozími stupni Reiki. Zesilují se velmi léčitelské schopnosti i intuice a energetická ochrana člověka a další schopnosti. Obsahuje i možnost otvírání čaker a uvolnění hadí síly. Rozjasňuje se silně vědomí-mysl.

4. stupeň - mistr učitel Reiki a Karuna Ki Reiki - předány jsou další 4 symboly a z toho 3 z 3. stupně Karuna Ki Reiki a otvírá již duchovní úroveň - nejvyšší naladění na nejvyšší vibrace energií, síla energií je již značně vysoká (dá se říct, že tady vidíte všechny své tváře, protože všechny aspekty bytosti se propojují a dávají do rovnováhy) a přimout se dá tento stupeň pokud je z velké části pročištěna osobnost člověka praxí s energií ve stupni 3. Učí se zde i postupy naladění -zasvěcení Reiki a Karuna Ki Reiki.

Kdy na jaký stupeň je člověk připraven říct obecně nelze. Zpravidla platí, že pokud jste ustáleni v daném stupni a cítíte se pohodově, tak můžete postoupit dále. Rychlá cesta se ale nedoporučuje. Proto u někoho může nový stupeň znamenat měsíce a u někoho roky. U vyšších stupňů 3 a 4 se jedná ve většině o roky. A někdo zůstane věrný 1. stupni, protože mu stačí a je spokojený. Samozřejmě v případě, že chcete a cítíte, že máte postoupit dále na vyšší stupeň, Vám rád s tímto poradím, jestli to v této chvíli vnímám vhodné. Zvlášť k postupu na stupně 3 a 4 je potřeba zvážit pečlivě vše i k Vašemu dobru.
Brno-reiki-kurzy.JPG
Kroměříž-reiki-Brno.JPG
Kroměříž-reiki-Vyškov.JPG
kurzy-reiki-Brno.JPG
kurzy-reiki-Vyškov.JPG
kurzy-Vyškov-reiki.JPG
Prostějov-reiki-Kroměříž.JPG
Prostějov-Vyškov-reiki.JPG
reiki-Prostějov-Kroměříž.JPG
reiki-Vyskov-zasvěcení.JPG
Vyskov-reiki-Kroměříž.JPG
Vyškov-Prostějov-reiki.JPG
zasvěcení-reiki-Brno.JPG
zasvěcení-Vyškov-reiki.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one