Narodil jsem se v roce 1974. Od 17. let jsem se začal prakticky zabývat bioenergetikou a jejími vlivy na zdraví a psychiku i ovládáním mysli a dechovými cvičeními a dodnes stále zdokonaluji své možnosti využít účinků bioenergie pro zlepšení zdraví atd. Od svých 20. let cvičím denně jógu a meditace. Používám různé světlé dosažitelné jemnohmotné energie, síly zemského magnetismu i Reiki a Karuna Ki Reiki 1. až 4. stupeň mistr - učitel, který dále vystupňoval mé předchozí úsilí dechových cvičení a jógy a v podstatě stále stupňují úsilí jógové. Jóga a Reiki se skvěle doplňuje i proto, že vše směřuje k harmoii i sahá daleko nad "lidské možnosti". Reiki jsem si oblíbil pro jeho kladný vliv na zdraví a možnosti, které poskytuje v podobě pomoci lidem zlepšit fyzické zdraví, psychickou pohodu i energetický klid domova a také řešit situace a zlepšit tvůrčí aktivitu.

Jógu a meditaci cvičím každý den 2 až 3 hodiny (o to méně tělo potřebuje spát), ale jóga ta člověka by měla provázet dál po celý den a tak si meditaci - bdělost i vnitřní radost beru sebou na celý den do každé činnosti co dělám.

Jóga - meditace - Reiki - rozvíjí vnitřní energii člověka i rozvíjí jeho schopnosti a tak jako vedlejší produkt toto úsilí umožňuje léčit, předvídat , čistit energií prostory i spoustu jiných užitečných věcí schopností a také pomáhat lidem najít svou cestu i k osobnímu rozvoji duchovnímu.

AURA DIAGNOSTIKA umožňuje vnímání biopole-aury člověka i určení stavu orgánů, vnímání příčin nemocí. K určení diagnostiky orgánů s oblibou využívám i filozofii čínské medicíny vycházející z pěti prvků a učení o základních 5. orgánech lidského těla. Vnímání doplňuji o znalosti funkce těla současné klasické lékařské vědy.
Aura diagnostika umožnuje určit stav čaker i příčin jejich stavu nerovnováhy.

Aura diagnostiku využívám v podstatě u všech svých služeb, ale nejvíce u léčení kde se jedná o bio-energetické působení na auru člověka, tím i na vrstvy aury a tím na změnu nastavení aury člověka, doplnění potřebné energie chybějící a i zvýšení kvality energie, doplnění obranné-ochranné energie ki a tím k celkovému léčení a posílení organismu."Každý den začínáme nově
a každý máme příliš možností
jít tam a nebo jinam
a každá cesta je ta pravá
přinášející čistou radost"
mlm-ganoderma-reishi.JPG
Brno-reiki-zasvěcení.JPG
ganoderma-reishi-Brno.JPG
reiki-Brno-Vyškov.JPG
firewalking

firewalking

firewalking

firewalking

o autorovi.MP3  2.28MB
mp3 o autorovi
Brno-kurzy-reiki.JPG
Brno-Vyskov-leceni.JPG
Vyskov-Brno-reiki.JPG
vyklad-karta-Vyskov.JPG
vyklad-karet-Vyskov.JPG
současné foto
současné foto
leceni-reiki-Brno.JPG
Brno-reiki-Vyskov.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one