Reiki - čakry - aura

meditace-lecitel-Brno.JPG
Reiki-Brno-Vyskov.JPG
REIKI

Reiki je v podstatě inteligentní energie, která existuje dá se říct všude kolem nás. Tato energie pochází tak jako my z vesmíru a je jeho součástí. Záleží na tom, jak jsme naladěni. Potom přijímáme podle toho jistou kvalitu energie. V různých spisech se popisuje energie různě. Někde ki , čchi a nebo prána. V podstatě takový malý důkaz existence něčeho inteligentního máme nejblíže v našem těle. Něco tu řídí pochody v těle a my nad tím už nepřemýšlíme a i tak to již samo „běží“. Rána se sama zacelí, vlasy samy rostou. Naladěním na Reiki začne tělem proudit velmi čistá inteligentní energie, která ještě lépe řídí tělo i ovlivňuje naše pocity k lepšímu.Samozřejmě každý má nějakou energii i když nepřijímá zrovna Reiki. Jde tady ale o kvalitu. Reiki náleží do božských úrovní a tak umí velmi skvěle dávat do harmonie tělo i mysl a celkově celou bytost. O léčení můžeme mluvit tehdy, když člověk tuto kvalitu přijme a využije třeba ke zlepšení zdravotního stavu či zlepšení pocitů. Čím kvalitnější energii nosíme v těle a celkově naší bytosti, tím se cítíme lépe, jsme výkonější, bystřejší, klidnější a celkově jaksi se dá říct , že vše lépe funguje v nás i okolo nás. Energie ki ovlivňuje i spánek (délku). Nejméně kvalitní energie se projevuje například jako deprese či nemoc a nejvíce kvalitní jako třeba radost , euforie, vnitřní pohoda, klid a mír či spokojenost a zdraví. Takže energie Reiki, která představuje tu nej kvalitu, nás zákonitě (pokud se necháme touto energií vést) v průběhu času jen a jen vylepšuje a to ve všech směrech.

ČAKRY

Něco málo základního o čakrách...

Pozn. harmonizace aury a čaker - léčení probíhá bezdotykově ze vzdálenosti několika cm v sedě většinou v oblasti zad nebo přes příslušné související dráhy energií (1. čakra přes temeno hlavy, 2. čakra přes ramena atd.) a nebo dotekem na ošetřovaná místa (zlomeniny atd.). dotek zde není nutný, protože energie se přenáší znatelně i z větší vzdálenosti a může být vnímána různě (chlad, teplo, horko, brnění, mrazení, tlak...). Většina lidí cítí aspoň některé projevy energie a jen málokdo necítí vůbec nic, ale i v tom případě se léčivé účinky energie projevují, jen každý má jinou citlivost na energii.

Obvykle se uznává 7 čaker a některé spisy zas píšou trochu jinak. Důležité je, že existují a že působením na čakry se dá zlepšit fyzická i psychická pohoda.
Působením na 1. čakru se dá zlepšit rovnováha všeho pevného v těle (kosti, zuby, nehty, páteř atd.) a taky důvěra k životu a vůle prosadit se a pocit , že sem na Zemi patřím a třeba působením na 2. čakru zas všeho tekutého v těle (krev, lymfa) a taky třeba vylepšit vztahy nebo léčit deprese.
Působením na 3. čakru se dá zlepšit např. trávení a nebo schopnost odolávat cizí energii se zachováním pocitu vlastní pohody.
4. čakra je centrum nepodmíněné lásky, takže existuje i když jste zrovna úplně sami a pokud funguje harmonicky prožíváte život „růžově“ a přitahujete vše dobré.
5. čakra komunikační centrum již podle názvu najdeme v úrovni krku a řídí štítnou žlázu a schopnost vyjádřit se.
6. čakra je centrem intuice a jasnovidnosti a božského vedení a v podstatě již náleží božským světům i když samozřejmě ji můžeme prožívat tady na Zemi a většinu času mít skvělou náladu a radost tím víc, čím více je otevřena. V fyzickém těle řídí hypofýzu a v podstatě i řídí ostatní pochody v těle jako nadřazený řídící orgán. V energetickém těle 6. čakra uvádí do souladu i ostatní čakry - má vyrovnávací schopnost a velmi zvyšuje odolnost vůči nemocem.
7. čakra by měla být v rovnováze s 1. čakrou (kvůli vnitřní rovnováze a pocitu , že patřím na Zemi, že jsme tu doma) a má navíc samozřejmě vyšší úroveň získávání informací z kosmické databanky a celkově nese vyšší úroveň vibrací energie. Říká se, že otevřením 7. čakry kosmické učení teprve začíná, protože tu není žádná hranice. Tato čakra je již mimo tělo kousek nad hlavou a existují i další čakry nad ní, ale zjednodušeně se většinou píše o 7. jako nejvyšší. Velkou výhodou příjímání energie z této čakry je napojení na vesmír a z toho vyplývající výhody energetického "sycení" těla a doplňování energie z nekonečna vesmíru. Vibrace 7. čakry navíc vytváří velmi silnou ochranu vůči energiím z okolí zvlášť při správně fungující čakře solaru - 3. čakry.
Geopatogenní zóny - GPZ

GPZ pocitově vnímám jako silnější vibrace, které nejsou příjemné a podle intenzity se odvíjí jejich škodlivost pro člověka od lehce nebezpečných až po vysoce nebezpečné. Podle některých zdrojů se jedná o poruchy v zemském záření, ale můžou mít i jiné příčiny např. akumulace psychických napětí v minulosti (bojiště atd.) a snad nejsilnější GPZ vznikají důsledkem poruch nebo vlivem podloží ve vrstvách země. Pokud člověk spí v silné GPZ, časem může vlivem akumulace účinku záření docházet k vážným poruchám zdraví. Nejslabší účinky na zdraví se jeví jako únava nebo poruchy spánku či jen neklid a horší spánek. Odrušení GPZ je problematické a je lepší se místům vyhnout hlavně po dobu spánku. Čistěním prostoru se většina slabších GPZ - záření normalizuje a silnější označuji a je dobré se jim vyhnout.
VLIV AURY NA ZDRAVÍ A NÁLADY ČLOVĚKA

Aura je vlastně vyzařování naší bytosti. Protože žijeme na Zemi, která je součástí nekonečného vesmíru, zákonitě se celý vesmír promítá do našeho vědomí. Dnes už delší dobu moderní fyzika uznává, že vše je energie v různých podobách a tak vlastně dává za pravdu mystice, která toto říká už mnohem delší dobu. V auře člověka se odráží mnoho našich vnitřních stavů jak zdravotních tak psychických. Takže i nálady, stav těla a třeba i nemoci. V podstatě se říká, že změnou kvality aury můžeme změnit stav těla, mysli i pocitů (nálad). Aura působí i tak , že podobné frekvence aury přitahují podobné věci zas z okolí (dobře naladěný člověk dobře naladěné lidi a atd.) a tak vlastně změnou aury se dají harmonizovat i životní situace. Každý člověk je individualita a tak se nenajde stejný již nikde jinde. Proto každý reaguje jinak. Každý funguje na jiné "frekvenci aury-barvě aury".
KRÁTKÁ MEDITACE NA UVOLNĚNÍ

Až budete někdy ve stresu a nebo mít plno starostí a cítit tlak kolik věcí musíte....uvědomte si na chvíli, že naše Země je umístěna v nekonečnu vesmíru a je součástí sluneční soustavy a tato sluneční soustava zas součástí galaxie....z tohoto pohledu se Vám věci budou zdát malinké co řešíte a pomůže to přenést se snadněji přes ně a to je i tím, že opravdu se k vesmíru obrátíte tímto náhledem. Podobně působí pohled z velké výšky hor na malinké vesnice a města...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one