VÝKLAD KARET

Vyškov-výklad-karet.JPG
Vyskov-výklad-karet.JPG
výklad-karet-Vyškov.JPG
Výklad karet - umožňuje pomoct rozhodnout se, porovnat více možností a celkově srovnat a ulehčit životní cestu.

Výklad karet-Zen tarot využívá základní zákon vesmíru a to, že naše přítomné pocity do budoucna vytvářejí reálné situace a tedy i naši budoucnost. Staví nás do pozice, kdy svou budoucnost můžeme ovlivnit a měnit - tvořit a to změnou pocitů, postojů, rozhodnutí atd. Porovnává přítomnost nebo následně tím blízkou budoucnost (u více statických věcí než je lidská mysl např. nemovitostí lze i na delší dobu dopředu-měsíce roky- určit jejich stav a kvalitu atd.), umožňuje správně se rozhodnout, vybrat si z více možností, využít tvorbu budoucnosti - zákona působení vesmíru - přejte si něco, čekejte něco a přitahujte si do života to, co chcete prožívat.

Na setkání Vám budu zrcadlit, pomáhat rozhodnout se, můžu určit pravděpodobnost něčeho, vhodnost, nevhodnost atd. a to v různých situacích,např. i ve vztazích, koupě nemovitostí, pozemků a podobně. Do výsledku pak pokud budete chtít a bude to vhodné, vložím léčivou kartu (vesmírnou objednávku), která situaci může ulehčit, pomoct v reálném životě vyřešit nebo pomoct k posunu v reálném životě.

Můj základní pohled na budoucnost - tvoříme ji každou myšlenkou a každým rozhodnutím s tím, že nás nějak ovlivňuje minulost karmicky a to každého jinak podle stupně vývoje člověka. Budoucnost tedy tvoříme a můžeme tvořit i vědomě, je výsledkem mnoha myšlenek a rozhodnutí dokonce i z dávné minulosti.
Pro budoucnost i platí, že přímo vhodným nasměrováním již společně pomůžeme tu budoucnost nějakým způsobem ulehčit a změnit. Dozvíte se tedy instrukce ke zlehčení situace. Budoucnost v mnoha případech je naše tvorba. Je často na nás jak s ní naložíme. Zen tarot Vám pomůže na setkání se podívat na věci s nadhledem a rozhodnout se kam věci směřují a mít vědomě možnost věci přehodnotit a tím změnit svou budoucnost.

Další věci co můžete na setkání očekávat:

-porovnávat věci existující - vlastnosti osob atd., nemovitosti, investice-finance-prosperita atd.
-určit např. stav vitamínů v těle a instrukce k zlepšení zdraví
-doporučit jak se chovat k někomu s kým být chcete
-ulehčení životní situace pomocí pomocné léčivé energie

Zkráceně vlastnosti co pro Vás můžu posílit na setkání pro Vaši životní situaci :

-uklidnit
-pomoct uzdravit
-ulehčit
-pomoct vyrovnat
-porovnat
-pomoct zrušit věci-situace staré nepotřebné
-pomoct objednat nové lepší
-vysvětlit

V podstatě tyto vlastnosti posiluji každý den právě pro svou základní rolí - léčit. V léčení (zdraví) vzniká vždy působení změny stavu . Zrušení starého a přivolání vytvoření nového zdravého stavu.

Pokud Vás řádky nějak oslovily objednejte se ve formuláři níže na výklad karet-Vyškov-Zen tarot. Pak s velkou pravděpodobností si i na setkání budeme rozumět a naše setkání pro Vás bude přínosem.
vyklad-karet-Vyskov.JPG
vyklad-kartar-Vyskov.JPG
Vyskov-vyklad-karet.JPG
kartářka-Vyškov-karty.JPG
věštění-kartářka-Vyškov.JPG
výklad-karet-vyskov.JPG
výklad-karet-Vyškov.JPG
výklad-karet-vyskov.JPG
výklad-karet-Vyškov.JPG
Výklad-Vyškov-karet.JPG
vyskov-karet-výklad.JPG
Vyškov-výklad-karet.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one