Zajímavosti, zdraví, firewalking a další

lecitel-Vyskov-Brno.JPG
P1010057.JPG
S vesmírnou energií mám hodně skvělých zkušeností a některé jsou léčivé, kdy přichází do těla díky nové energii opět zdraví. V podstatě když provádím diagnostiku z aury , tak vždy v problematických místech je i aura jiná , než je potřeba. Je zde jakási anomálie a pokud zmizí tak zdraví se vrací. Jednoduše v místech se zdravou aurou není místo pro nemoci. Proto člověk se zdravou aurou je zdravý i v okolí , kde ostatní můžou být nemocní vlivem virů.
Zde je extrémem například ochrnutí částí těla, kde pro mě zajímavé bylo, že chyběla v těch místech skoro úplně energie. A doplněním a odblokováním energie při léčení za 20 minut se dalo proudění v těchto místech do pořádku a dokonce byl hned potom obnoven pohyb s trvalým zlepšením a dokonce začala svalová hmota ochablá se opět doplňovat. Ale to bylo ochrnutí staré jen 2 měsíce, takže celkem čerstvá věc. U starších ochrnutí se asi věci dávají většinou pomaleji do pořádku, kdy energie postupně oživuje opět buňky a svaly.

Příliv energie do těla mění rychle pocity na lepší.

Energie ovládá i hmotu, protože je to vlastně energie také, takže například, pokud se působí na léky, mění se jejich vlastnosti, pokud na alkohol tak mění i chuť i vlastnosti.
To samé se děje při léčení energií, ať už je dálkové a nebo z blízka. Energie v tomto případě mění kódování svalů i orgánů. Změna kódu nezdravého na zdravý rozhoduje o zdraví celého těla.

Reiki je příliš silné - pokud ho člověk zvládne dokonale, uměl by i "kov roztavit", pokud by to ale k něčemu bylo. Především 3. a 4. stupeň Reiki a 2. st. Karuna Ki Reiki již zasahuje do oblastí energií nadlidských, tedy jejich rozvíjením člověk rozvíjí nadlidské schopnosti. Jen lidská úroveň má široké spektrum a tak i stupeň 1 a 2 Reiki již člověka posadí do příjemného prostoru, kde na něj nesahá tolik nižší lidské vědomí, vzniká odolnost a pohoda vůči nepřízni z okolní nebo od negativního ovlivňování lidmi (negace přicházející jsou vyšší energií spalovány, přetaveny nebo také odraženy podle zákona vesmíru zpět odesílateli).

Nejvíc užitečné se mi jeví energii vidět v působení na tělo, kde mění pocity k stále vyšším. To je asi nejvíc jasné znamení duchovního vývoje vidět , jak pocity se mění k lepším radostnějším pocitům i jen tak bez příčiny vnější. V tom je možný stálý vývoj. Mít dnes často radost jen tak bez příčiny za rok cvičením může znamenat mít ještě častěji i vyšší radost jen tak bez příčiny. V tomto je podle jógy možný stálý nekonečný vývoj pocitů tedy i vývoj duchovní.

Měnit energií meditace nebo energií Reiki chuť vody nebo jídla je asi více užitečné jak chtít tavit kov nebo měnit chuť cigarety na light i když věci možné jsou, záleží kam směřujeme svým zaměřením, jestli výsledek má pravý význam. Nejvíce užitečné je využít energii pro dobro a zdraví, užitečný prospěch lidí pomocí, léčením a informacemi jak správně lépe jít na jejich cestě a nejvíc pomoct k jejich osobnímu rozvoji, že půjdou sami po cestě poznání sebe.

Pokud tělem proudí dostatek energie zvyšuje se i fyzická výkonnost i když nijak netrénujete fyzicky. Pro příklad jak pozitivně energie zásobuje tělo uvádím pár svých osobních malých rekordů dá se říct s minimální předchozí fyzickou aktivitou. Dá se říct , že energie se po delší praxi s ní dá akumulovat a různě transformovat jak do léčivé podoby tak i do energie potřebné pro fyzické výkony a jindy zas pro udržení teploty těla jak v zimě tak v létě. Energie dokáže i příjemně chladit. Účinky energie se dost zvyšují se správným dýcháním a rozpoložením mysli.

208 km na trekingovém kole -Vyškov - Vrútky (SR) za 14 hodin (přestávky celkem 4 hodiny na jídlo a odpočinek) po najetých treninkově pouhých 800 km

potom po třech dnech výjezd z 400 m nad mořem do 1150 m n.m. za 2 hodiny bez přestávky v délce trasy 16 km

pod vodou plavání 50 m (z nulové rychlosti bez odrazu)

shyby jsem jeden rok udělal pouze 3 a po kratším dechovém cvičení tělo dostalo sílu na 12 shybů

plavání 1 míle - 1609 m za 50 minut , kdy nedošly síly ale čas pro návštěvu bazénu a to bez předchozího tréninku, kdy jsem zkusil zas po roce plavat a plavání nikdy netrénuji

test na kole - měření výkonnosti vytrvalosti svalů nadprůměr blízká maximu a přitom vypočítané předchozí úsilí a frekvence fyzické aktivity pravidelné hodně podprůměr

No a dnes se cítím ještě lépe, protože znám ganodermu - reishi, kde je tělo dík této rostlině ještě líp aktivované a vyživované. V čínské medicíně jako zdroj síly a života ( i v sexu) jsou považovány ledviny (udržují životně důležitou esenci) a ganoderma - reishi ta hlavně podle různých spisů doplňuje sílu ledvin, které zpětně mají vliv (podle čínské medicíny) na další orgány a jejich sílu. Ledviny berou jako prvotní motor těla. Mám velmi oblíbenou bylinku na ledviny zlatobýl, je skvělá až zázračná. Ale co pozoruji účinky ganodermy - reishi (váčky pod očima - souvislost s ledvinami a jejich mizení či zeslabení), tak uznávám, že ganoderma (jinde nazvaná zas reishi) je rostlinou rostlin a je skvělá.


Než se v ohni objeví dostatek ohnivých žhavých uhlíků uplyne několik hodin.....

"Čistá mysl podporuje dobré věci"
aura-Brno-léčení.jpg
reiki-Brno-energie.jpg
Video se moc nepovedlo, žhavé to ale bylo , jen jsme začali pozdě a uhlíků bylo málo...
TIPY PRO ZDRAVÍ:

Hustota kostí a klouby - skvělá je melasa černá Black Strap nebo i jiná z cukrové třtiny i na obnovu kloubů, nehtů, zubů. Zatím nejlepší reakce těla snad i proto , že sladká chuť aktivuje více slezinu. Ideál pít jako nápoj teplý buď samotné nebo s trochou sojového mléka a mezi jídly. Ráno může působit trochu projímavě.
P1010057.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one